Момичето е плакало в дъжда и дъждът е плакал в момичето

Hera.bg

Бояна Петкова
А дъждът е плакал в мен.
Затова съм толкова горчива,
че когато ме целуват,
ги проклинам
и когато ме прегръщат,
ги напускам,
и когато ме поискат,
ги погубвам.
А дъждът е плакал в мен.
Затова съм толкова красива,
че когато ме сънуват,
ги разплаквам
и когато ме забравят,
ги настигам,
и когато ме пожертват,
ги помилвам.
А дъждът е плакал в мен.
Затова съм толкова безумна,
че когато ме оставят,
ги желая,
и когато ме отпиват,
ги спасявам,
и когато си отидат,
ги обичам...

Tази статия е достъпна в интернет на адрес: www.hera.bg/s.php?n=5181