Винтидж коледни картички

Hera.bg

Инна Георгиева
Коледа винаги ми е леко винтидж. Всъщност аз искам да е такава. Ако през другото време летя към бъдещето, точно на Коледа умишлено спирам времето и тръгвам уверено назад. Без носталгия. С много любов. Някъде в отминалите спомени са останали прекрасни мигове, които винаги носят радост, без значение колко често ще се връщам към тях. Всички имаме такива моменти. Те са като малки огънчета, които могат да ни стоплят.

Подбрах ви няколко винтидж картички от 1890-9000 година. Виж и албумчето по-долу. Приятно разглеждане.











Tази статия е достъпна в интернет на адрес: www.hera.bg/s.php?n=1848