И най-красивите откъснати цветя свършват Така. Умират. Евентуално може да си отглеждаш в саксия/градина цветя. Там поне има цикъл на раждане и умиране, раждане и умиране...Не е излишен или лош жест, разбира се.
Аз обаче стигнах до извода (след мнооого години), че предпочитам да отглеждам подправки. С тях мога да правя много хора Щастливи. И когато "загиват" има истински Смисъл и сила в това. Всъщност в това Умиране има Живот.
