![]() |
|
|
Коментарите на Анелия
![]() ![]() Най-полезните растителни масла
Коментар: Не
Както Искра е писала, ароматът му е много лек, а за вкус на грозде изобщо не мога да говоря. Олиото има ли вкус на слънчоглед ? Дори има по-убит ароматът от някои зехтини, които изобщо не ми харесват. Не съм го ползвала за готвене все още, но за салати и всякакви парени зеленчуци е идеално.Коментари по темата: 11 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Динята - лятна свежест
Коментар: Топченцата би трябвало да са синап
![]() Коментари по темата: 8 Други потребители коментирали темата: 3![]() ![]() Най-полезните растителни масла
Коментар: Започнах да използвам масло от гроздови семки за овкусяване. Много ми допада, повече от зехтина.
Коментари по темата: 11 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Фестивал на фолклорната носия, Жеравна - III
Коментар: Супер. Много увлекателен разказ
![]() Коментари по темата: 18 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Защо детелините носят щастие
Коментар: Най - интересното е, че след като написах статията, открих 2 четирилистни детелини (едната онзи ден). А не ми се беше случвало от дете. Явно са избрали да ми се покажат
![]() Коментари по темата: 31 Други потребители коментирали темата: 7![]() |
![]() |
![]() |
| Здраве Красота Мода Моят дом Двама+ Кулинария Време за мен | RSS Реклама Контакти |