![]() |
|
|
Коментарите на Инна Георгиева
![]() ![]() Да сложим край на връзката безболезнено
Коментар: ООо Цвети,
![]() Коментари по темата: 29 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Да сложим край на връзката безболезнено
Коментар: Аз съм за разговор след това гилотина. (т.е комбинация)
Коментари по темата: 29 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Фестивал на фолклорната носия, Жеравна - III
Коментар: Познати, баби, читалища, театри, всеки ще услужи. Разбира се е много хубаво да си с гиздава носия, но някои си бяха само и по риза.
Коментари по темата: 18 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Фестивал на фолклорната носия, Жеравна - III
Коментар: Ето и малко практична информация, която може да се намери и на сайта www.nosia.bg
Вход /тази година/ за 3 дни - 20 лв. Селото е пълно, добре е отдалече да се запази нощувка. Може да се спи на палатка там.
Обезпаразитено е, на фестивала не се внасят напитки, но вътре си има чешма с питейна вода. Не съм сигурна, но някои май си носеха храна, т.е храна може. Скарата все пак си е вкусна. Има под наем черги, но най-добре наша. Одеяло също е добре, за вечерта- но някои се завиваха с чергите. Цените са нормални, по-ниски от кое да е заведение поне във Варна.
Всякакви съвременни нещица са забранени. Снимането също (на третия ден е разрешено). Използвам възможността да благодаря на организаторите, за разрешението да снимам за читателите , за да ви покажа до колкото може тази магия - повярвайте официалните фотографи бяха наистина малко.
п.с. Ако някой се интересува от нещо друго, да пита
![]() Коментари по темата: 18 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Бодро утро
Коментар: Моето бодро утро, започва с горещо, гъсто и ароматно кафе
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
| Здраве Красота Мода Моят дом Двама+ Кулинария Време за мен | RSS Реклама Контакти |