![]() |
|
|
Коментарите на Ивелина Михайлова
![]() ![]() Баница с праз (зелник)
Коментар: Изглежда много вкусно! Ще взема да я изпробвам, макар че още не ми стават много добре баниците
![]() Коментари по темата: 6 Други потребители коментирали темата: 4![]() ![]() Hera.bg на две години
Коментар: Честит празник на всички, които правят Хера такова специално място за българската жена! Много успехи и от мен!
Коментари по темата: 14 Други потребители коментирали темата: 9![]() ![]() Творчеството – това, което ни прави щастливи
Коментар: "На практика ние сме творци на целия си живот - на успехите и провалите си, защото каквото и да ни поднесе външният свят, важното е как ние ще го отиграем, как ще отвърнем на ситуацията. " -Много хубаво казано!
Коментари по темата: 3 Други потребители коментирали темата: 1![]() ![]() Светът на анимационните филмчета
Коментар: Аз също съм на мнение, че децата не трябва да се забравят пред телевизора или компютъра, но не може и да им се забрани нещо толкова интересно за тях. Наистина, ако се подбират нещата и им се обяснява какво се случва на екрана, ще е най - добре.
Коментари по темата: 2 ![]() |
![]() |
![]() |
| Здраве Красота Мода Моят дом Двама+ Кулинария Време за мен | RSS Реклама Контакти |